Targi Beauty Forum

WYDARZENIE

The Makeup Day 2018 Beauty Forum Ścianka Sylwia Krakowiak BOCCA Visage
The Makeup Day 2018 Scena Główna Pokaz Makijażu
Targi Beauty Forum Osi Ugonoh Sylwia Krakowiak BOCCA Visage

Coroczne, wielkie święto kosmetologów, manicurzystów, linergistów i innych osób związanych z branżą urody - Beauty Forum - ponownie rozkwitło w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym, aby kilka dni przed Dniem Kobiet zaprezetować kosmetyczne MUST-HAVE na nadchodzący sezon wiosenny. Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach, poza klasycznymi stanowiskami reprezentowanymi przez marki kosmetyczne - dużą przestrzeń targów zajęła towarzysząca im impreza - The Makeup Day 2018, zrzeszająca makijażystów z całej Polski - i nie tylko :)

Targi trwały przez cały weekend 3-4 marca - ja pojawiłam się na nich w niedzielę. Miałam dość napięty harmonogram, ponieważ jako BOCCA Visage zostałam zaproszona do strefy blogera popularnego kwartalnika makijażowego MAKE-UP trendy i w tym samym czasie reprezentowałam prowadzone przez siebie czasopismo internetowe GLOW Magazine na terenie całych targów Beauty Forum. Na szczęście oba zadania udało się ze sobą pogodzić i zapoznałam się zarówno z atrakcjami po stronie kosmetyki kolorowej, jak i tej drugiej - białej.

Na scenie głównej The Makeup Day pojawili się: Wioletta Wypijewska, Tatyana Dyakova (Affect), Kasia Sujka (Ardell), Rocio Jimenez Ruiz, Sylwia Shiffman (Paese), Omar Turrini (INGLOT), Anieszka Chełmońska (Kryolan), Izabela Szelągowska, Renata Godlewska, Anna Mucha (GOSH) oraz Aga Brudny. Każda z tych osób zaprezentowała makijaż na żywo, omawiając go krok po kroku oraz zdradzając, jakich kosmetyków używa. Poza sceną główną, na stoiskach makijażowych, wizażyści różnych marek oferowali darmowe makijaże lub porady kosmetyczne. Moją szczególną sympatię zaskarbiła sobie szkoła Artystyczna Alternatywa, gdzie uczennice wykonywały brokatowe usta - ja skusiłam się na czarne :)

The Makeup Day 2018 Pokaz

Szkoła Artystyczna Alternatywa

Strefa marek w obrębie Beauty Forum rozciągała się na całej powierzchni Centrum Targowo-Kongresowego. Nic więc dziwnego, że wystawcy zachęcali do odwiedzania swoich stoisk kusząc promocjami, wysyłając piękne hostessy i przystojnych hostów z ulotkami czy też zapraszając celebytów. I tak na terenie targów spotkać można było: Maxineczkę, reprezentującą firmę Semilac, Osi Ugonoh na stanowisku Nails Company, Małgorzatę Rozenek-Majdan pod skrzydłami NaiLac, Natalię Siwiec przy stoisku Indigo oraz Joannę Krupę w towarzystwie Dawida Wolińskiego, reklamujących markę NeoNail. Już po samym tym opisie można się domyślić, że największym zainteresowaniem cieszyły się punkty paznokciowe. Nowością tegorocznych targów było także pojawienie się Drogerii Natura jako pełnowymiarowych wystawców. Sieć sklepów chce w ten sposób zbliżyć się do grupy profesjonalnej, a trzeba im przyznać, że markowane przez nich firmy takie jak KOBO czy Pierre Rene zasługują na uwagę.

Osi Ugonoh Maxineczka Joanna Krupa Małgorzata Rozenek-Majdan

Scena Meeting-Point Paznokcie na żywo Akryl Hubryda Żel

Dawid Woliński Joanna Krupa NeoNail
<= Powrót