Mikołajki w BOCCA Visage

WYDARZENIE

Mikołajki BOCCA Visage Warkocze na Wynos Urodziny lokalu
Mikołajki BOCCA Visage Warkocze na Wynos Urodziny lokalu
Mikołajki BOCCA Visage Warkocze na Wynos Urodziny lokalu

Kochane Klientki, Sympatyczki i Obserwatorki! 6 grudnia minie okrągły rok odkąd drzwi lokalu BOCCA Visage otworzyły się dla Was po raz pierwszy! W związku z tym wspólnie z moją świeżo upieczoną współlokatorką - Agnieszką z Warkocze na wynos - przygotowałyśmy dla Was szereg darmowych atrakcji mikołajkowych!

10:00-12:00 - Metamorfozy: część I
12:00-14:00 - Metamorfozy: część II

Chętne osoby na metamorfozy prosimy o zgłaszanie się POD TYM POSTEM z deklaracją, którą godzinę wybieracie (10:00 lub 12:00). Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy 4 osoby, którymi "się zajmiemy" 😉. Pamiętajcie tylko, że udział w zabawie wiąże się z wyrażeniem zgody na publikacje wizerunku "przed" i "po" metamorfozie :)

16:00-17:30 - pokaz makijażu "Makijaż dzienny w 15 min" - podzielę się z Wami moimi trickami, jak w prosty i efektowny sposób podkreślić swoją urodę w zaledwie 15 min - w końcu większość z nas woli dłużej pospać, niż zrywać się godzinę wcześniej na "full makeup" :)

18:00-19:30 - "Domowe odżywki, maseczki i eliksiry z Agnieszką" - jeżeli lubicie spotkania typu DIY, a chemia zawarta w kosmetykach z półek sklepowych nie działa korzystnie na Wasze włosy, przyjdźcie i zobaczcie jak można wyczarować świetne kosmetyki, tanim kosztem!

Na warsztaty zapraszamy wszystkie chętne osoby! :)

Nie zapomnijcie dołączyć do naszego wydarzenia, będziemy informowały Was tam o wszystkim na bieżąco :)


<= Powrót